Карлеуша го вжешти Копаоник

December 9, 2019 Jasna Stojanoska 0

Јелена Карлеуша викендов настапи во хотелот „Гранд“ на Копаоник. За дружење со публиката одбра секси леопард комбинација и ја распламте атмосферата. Со години наназад Јелена […]