Еве како Пријовиќ и Филип го украсија домот за Нова Година

Александра и Филип Живојиновиќ го украсија својот дом за новогодишната ноќ и го покажаа на следбениците на Инстаграм.

Александра ја фотографираше големата елка која достига до таванот, а на неа има сребрени и бели украси. Под елката е сместен голем Дедо Мраз, јагне нишалка, а до него е пијано на кое има свеќник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За потсетување, Александра и Филип имаат луксузна вила на Бежаниска коса, неколку минути оддалечена од домот на семејството Живојиновиќ. Куќата е многу пространа, дворот е голем, што е идеално за мало дете, а околу себе има висока ограда.

Куќата чинеше неверојатни 500.000 евра.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*