Антониа Гиговска ја објави најпровокативната фотографија досега

Младата пејачка Антониа Гиговска очигледно има намера да го сруши интернет-сообраќајот во нашата земја со нејзината последна објава.

Популарната пејачка објави провокативна фотографија на која позира во црна откопчана кошула која ја искомбинирала со црни гаќички над кои има здолниште од тантела.

За кратко време, оваа фотографија на Инстаграм има илјадници лајкови, а коментарите се дека таа изгледа прекрасно!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*