Јелена Карлеуша се кае за силиконските гради

Јелена Карлеуша пред 20 години вгради силикони, а сега откри дека се кае.

Јелена денес има „голема петка“, но смета дека бујните силиконски гради веќе не се во мода …

– Мојата најголема животна грешка се големите гради! Се каам што ставив силикони затоа што веќе не се модерни. – признава Јелена, додавајќи:

„Пред да одам кај пластичен хирург, се обидував да ги направам градите поголеми на секој можен начин. Носев поголеми градници, ги полнев со чорапи. Ма, ставав се во градникот! Сега посакувам градите да ми бидат помали – рече таа во емисијата „465 секунди со Саша Видиќ“, а пренесува српски „Мондо“.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*