Поранешниот на Розга со мистериозната убавица ја изведе една од најубавите љубовни балади

November 11, 2019 Jasna Stojanoska 0

Поранешниот свршеник на Јелена Розга, Стјепан Хаусер овие денови на својот Јутјуб канал објави видео на кое тој и  неговата девојка, Италијанката Бенедетте Карета ја […]