Сузана Гавазова има две прекрасни русокоси куклички

Фолк пејачката Сузана Гавазова има две прекрасни русокоси куклички. Таа често објавува нивни фотографии и видеа на социјалните мрежи.

Емили и Селена се целиот универзум за Сузана Гавазова – ќерките кои секојдневно ја радуваат и ја полнат со безусловна мајчинска љубов.

За разлика од повеќето познати личности, Гавазова се разликува по тоа што не го крие приватниот живот, па дури и кога нејзините наследнички се во прашање.

Емили и Селена веќе потпораснаа во преслатки девојчиња, а мама гордо објавува нивни фотографии и видеа на социјалните мрежи.

Па така, меѓу нејзините најнови објави на Инстаграм, главниот фокус го имаат двете русокоси принцези кои мама речиси секогаш ги облекува слично.

Инаку, Емили е првата ќерка на Сузана и сопругот Јасмин која денес има пет години, додека помалата Селена летово наполни четири.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*