Емина Јаховиќ во љубовен триаголник ?!

Турските медиуми не престануваа да пишуваат за Емина Јаховиќ и за нејзиниот вереник Садетин Саран, а најновите вести што ги објавија се дека пејачката, наводно, била во тајна врска со поранешниот турски кошаркар Ибрахим Кутлај.

По минатогодишната криза во врската, Емина и Садетин ја обновија својата романса веќе неколку  месеци уживаат во љубовта.

Сепак, турските медиуми сега пишуваат дека пејачката е во центарот на љубовен триаголник и тајно се среќава со екс-кошаркарот Ибрахим Кутлај. Сепак, како што пренесува шоуто „Ексклузивно“, тие се само пријатели.

Емина и Ибрахим наводно се дружат преку братот на пејачката со кого Ибрахим играл кошарка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*