Ана Николиќ не само што ослабе, туку покажа дека и без грам шминка е убава

Пејачката Ана Николиќ веќе неколку месеци го најавува својот камбек на музичката сцена, а додека работи на новите песни, активно тренира и се труди својата линија да ја доведе до перфекција.

Според повеќето од нејзините фанови, Ана повеќе нема потреба да слабее, бидејќи изгледа совршено. Пејачката се почесто објавува фотографии од теретана и салоните за разубавување, а сега реши да го покаже своето лице без грам шминка.

Имено, Ана Николиќ направи „селфи“, додека се возеше во автомобилот, а од чистото лице и нејзината природна свежина најмногу се истакнаа впечатливите сини очи.

Ова не е првпат Ана да објавува вакви фотографии, па фановите и поласкаа за храброста да се фотографира во природно издание, што е реткост за повеќето дами од јавниот живот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*