Рај за очи и мелем за душа : Погледнете го новиот спот од Анета Наковска снимен во Македонија и Црна Гора

Дали го погледнавте и дали ви се допадна најновиот спот од фолк дивата Анета Наковска за песната која што е насловена “Мојве очи две” ?!

Една од најатрактивните фолк пејачки на македонската естрада, Анета Наковска повторно ја изненади јавноста со уникатен спот. Таа на повеќе локации во Црна Гора, но и на неколку места во Македонија, го сними спотот за песната “Мојве очи две”. Видеото го изработија нејзините долгогодишни соработници од ИН Продукција.

Инаку, Анета периодов подготвува уште многу новитети и изненадувања за нејзината публика, но засега ќе ве остави да уживате во она што е најново од неа, а тоа е песната “Мојве очи две” и убавиот спот снимен на атрактивни локации.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*