Сенидах ги полуде фановите со провокативна фотографија

Сенидах станува се повеќе популарна во последно време, а каде и да се појави прави вистински хаос. Овој пат хаос направи на социјалните мрежи објавувајќи ја најпровокативната фотографија.

Иако на свој начин знае да провоцира и да крене прашина во јавноста, овојпат отиде чекор понатаму и ги помина границите.

Имено, пејачката ја крена својата кратка топ маичка и ги покажа голите гради. Пејачката ја објави оваа фотографија на социјалните мрежи, а пред објавувањето ги цензурираше градите.

Фотографијата доби повеќе од 100 000 лајкови.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*