Бебе ја “нападна” Јелена Розга

Хрватската пејачка Јелена Розга често се фотографира со фановите, но ваква сцена се уште не доживеала.

На една промоција, пејачката се намести за фотографија со едно малечко детенце, а тогаш тоа направи нешто што ја шокираше и ја изнасмеа Розга. Детенцето ја фати за градите кои ѕиркаа од длабокото деколте, а судејќи според нејзиниот израз на лицето, овој потег навистина ја изненади.

Розга фотографијата ја сподели на својот Инстаграм профил, а не се сомневаме дека многумина обожаватели од посилниот пол би сакале да се менуваат со овој мал господин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*