(ВИДЕО) Погледнете го новиот спот од Даниел Сидовски !

Дали го погледнавте и дали ви се допадна новиот спот од Даниел Сидовски за неговата најнова песна, баладата која што е насловена “Те сакам”?!

Деновиве, вокалот на познатата група “Респекти”, Даниел Сидовски го промовираше спотот за неговата најнова песна која носи наслов “Те сакам”. Видеото за спотот се снимаше на повеќе локации низ Скопје, а во него се појавува и моделот Сара која одлично си ја одигра нејзината улога. Спотот го изработија неговите долгогодишни соработници од ИН Продукција.

Во продолжение уживајте во прекрасната балада и спотот од Даниел Респекти  !

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*