Џеј Ло ќе паднела од балкон

Џеј Ло на големо го промовира новиот филм во кој глуми стриптизета која се спријателува со своите колешки против богатите клиенти затоа што сакаат да стигнат до нивните пари.

Филмот имал своја премиера на филмскиот фестивал во Торонто, а Џенифер од балконот ги поздравувала своите фанови.

Снимката ја објавил сајтот TMZ, а на него се гледа како дивата набрзо се повлекува и продолжува да ги поздравува своите фанови.

За среќа не с еповредила или во најлош случај не паднала од балконот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*