Северина на масажа (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина објави жешки фотографии пред заминувањето на масажа , каде таа е облечена во костум со леопард принт .

Фотографијата меѓу фановите предизвика стотици пофалби и реакции на беспрекорната линија на 47 годишната пејачка.

На нејзиниот Инстаграм Севе редовно ова лето објавува фотографии со најновите модни трендови за на плажа.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*