Северина на масажа (ФОТО)

August 26, 2019 естрадаплус 0

Хрватската пејачка Северина објави жешки фотографии пред заминувањето на масажа , каде таа е облечена во костум со леопард принт . Фотографијата меѓу фановите предизвика […]