Се омажи Јована Јакимова

August 3, 2019 Vesna Bastovanska 0

Младата пејачка Јована Јакимова која долго време е женски вокал на  групата “Екстра бенд” од Битола, викендов го кажа судбоносното “да”. Во преубава бела венчаница, […]