По сkандалозната забpана за емитување на песните во Албанија, пејачката и упати јасна порака на албанската држава

July 18, 2019 Vesna Bastovanska 0

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ се огласи по забpаната да се емитуваат нејзините песни на јавниот сервис на Албанија (РТШ) од страна на албанското тело […]