Северина го покажа совршениот задник

Северина во моментов е на заслужен одмор во Бодрум, а од таму ги израдува фановите со фотографија во костим за капење .

Имено Северина позираше во едноделен костим за капење, а во преден план дојде нејзиниот задник.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*