Ужива на заслужен одмор со семејството

Мега популарниот Благојче Стојаноски Туше, деновиве ужива и максимално се релаксира на својот годишен одмор заедно со своето семејство.

По бројните работни ангажмани кои Туше ги имаше изминатиот период, како и многуте патувања на релација Австралија- Македонија, но и кратките турнеи низ европските земји, сега е веќе време за одмор со најблиските.

Периодов Туше со својата сопруга и двете синчиња се опушта на убавата турска ривиера. Сето тоа го споделува на својот фејсбук профил, каде навистина се гледа дека поминува време на максимален одмор и полнење на батериите за неговите престојни работни ангажмани кои ги има во периодов.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*