Рита Ора позираше гола

July 3, 2019 Vesna Bastovanska 0

Популарната албанска пејачка Рита Ора (28) објави фотографија на социјалните мрежи со која ги распамети своите обожаватели. Ора на фотографијата позира во базен во шарени […]