Ќе ве насмее до солзи-Јелена Розга падна од стол

Сите кои ја следат работата на Јелена Розга знаат дека таа сака да се пошегува на своја сметка, па често споделува некои интересни моменти од снимања.

Првиот пат се случи претходната година на снимањето на спотот за песната „Остани“ каде Розга за малку ќе паднеше во вода. Слична случка имаше кога го снимаше спотот за „Моје пролече“, па среде шума на снег повторно падна.

Овојпат, Розга не падна за време на снимање на спот туку на една проба за нејзин настап. Имено, пејачката седи на столица додека вежба со својот бенд и одеднаш се струполи на земја.

Јелена ова видео го објави на социјалните мрежи и предизвика лавина коментари кај нејзините обожаватели.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*