Премиера нов спот од Ангел Стојкоски “Две сестри”

Во соработка со ИН продукција младиот Ангел Стојкоски деновиве снимаше нов спот за песната “Две сестри”.

За музиката и аранжманот на песната се погрижи Златко Миладиноски додека пак текстот е на Драган Матески. Песната е снимена во студиото на Љупчо Соколовски.

Премиера на официјалниот спот, уживајте

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*