Цеца го плесна својот син по уста

Вељко Ражнатовиќ кој на 31. мај го очекува меч против Хрват, е многу активен на друштвените мрежи, кадеобјавува фотографии и снимки од својот приватен живот.

Овој пат објави видео со својата мајка, пејачката Цеца Ражнатовиќ од нивната дневна соба.

-Мајко! И на 22 години можеш да легнеш покрај мајка ти! Што е смрдлиња? – рекол Вељко, а неговата мајка го удрила по уста, затоа што зборува непримерни и грди зборови.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*