Моќен настап на Тамара

May 17, 2019 Vesna Bastovanska 0

Во втората полуфинална вечер на песната на Евровизија која се оддржува во Тел Авив, Израел нашата Тамара настапи како 17. Тамара моќно и беспрекорно ја […]