Лепа Брена се возеше во градски превоз

Лепа Брена со својот сопруга Боба Живојиновиќ моментално се наоѓа во Мадрид од каде што ги известува своите фанови за нејзините активности.

Прво, таа објави фотографија дека била на вечера со сопругот, мајката на Филип Живојиновиќ и нејзиниот сопруг.

Меѓутоа со една фотографија, Брена направи хаос на социјалните мрежи. Имено, пејачката објави фотографија како се вози во градски превоз во Мадрид, а со тоа покажа како е скромна и едноставна.

Исто така, Брена објави дека ќе оди на свадба со нејзиниот сопруг, а на „Инстаграм“ објави фотографија и покажа како таа и Боба се стилизирани за истата.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*