Сите детали за гламурозниот роденден на ќерката на Цеца

Се подготвува гала роденден за кој многу ќе се зборува.

Младата ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ ќе организира журка на 30-ти мај во еден луксузен белградски ресторан, на која покани 120 лица. Се шушка дека за тоа ќе потроши околу 10.000 евра.

Младата пејачка која ги освои сите со својот хит „Рани“ на големо ја подготвува својата роденденска забава на која ќе бидат поканети семејството, пријателите и соработниците во еден елитен белградски ресторан.

 

ПРЕПОРАЧАНО ВИДЕО

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*