Душко ја изневерувал Карлеуша со Сораја, НАРАКВИЦАТА што и ја подарил ќе ве остави подзинати

Сораја Вучелиќ и Душко Тошиќ се запознале случајно, а веќе на прв поглед, сопругот на поп дивата Јелена Карлеуша, се заинтересирал за старлетата, велат од српски Курир. Почнал да и се додворува, а кога конечно го прифатила неговиот повик, фудбалерот ја пречекал во Турција, каде тој во тоа време играл за „Бешикташ“.

Но, на втората посета на Сораја, кога за разлика од првиот пат, таа била сама, во знак на внимание Тошиќ и поклонил скапоцена нараквица „Картие“ со дијаманти, која вредела 60.000 евра.

– Кога Сораја му се придружи сама во Истанбул, Душко ја изненади со нараквица која вреди цело богатство. Не можеше да верува. Се однесуваше кон неа како принцеза. – откри извор за Курир, кој тврди дека тие двајца тајно се гледале минатата година.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*