Голем базен и модерен екстериер: Ѕирнете во луксузниот двор на Лепа Брена каде таа се релаксира

April 18, 2019 Jasna Stojanoska 0

Српската музичка ѕвезда Лепа Брена вчерашниот сончев априлски ден реши да го искористи за да го фати сончевиот зрак од својот двор на куќата во Бежанска коса. […]

Тамара Тодевска со солзи во очите за Влатко Илиевски: „Беше добар човек и мој најдобар пријател!“

April 18, 2019 Jasna Stojanoska 0

Македонската пејачка и претставничка на Евровизија, Тамара Тодевска гостуваше во емисијата „Б со точка“ каде низ фотографии се потсетуваше на разни периоди од својот живот. […]