Селин Дион е во врска со 16 години помладо момче

Пејачката Селин Дион на црвениот тепих на модната недела во Париз се појави во друштво на нејзиното 16 години помладо момче Пепе Муњож. Таа се појави во фустан под кој не носеше градник.

Ова е првпат како Дион открива дека е во љубовна врска по загубата на нејзиниот поранешен сопруг. Во 2016 таа го загуби сопругот Рене Анжелил, со кого беше во брак 22 години.

Сега Дион и Пепе за првпат се видени заедно во јавност. Светските таблоиди пишуваат дека тешко е за верување дека помеѓу нив има само пријателство.

Биле снимени како се допираат додека седеле еден покрај друг, а не биле премногу загрижени од љубопитните погледи одоколу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*