Ана Николиќ ги разочара фановите

Пејачката која официјално сеуште не е разведена од реперот Стефан Ѓуриќ Раста на својот Инстаграм профил објави фотографија со која ги загрижи фановите.

Ана со една реченица успеа да ја опише целата суштина на љубовта, но и да отвори илјадници прашања кои ги мачат фановите и јавноста со месеци наназад.

Иако поминува низ бурен период, пејачката сеуште се нема јавно огласено околу разводот со раперот, но овој пат со една мудра мисла ги потврди шпекулациите.

-Без комуникација, нема врска. Без почитување, нема љубов. Без доверба, нема причина да се продолжи, напиша Николиќ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*