Аца Лукас и се врати на поранешната сопруга Соња

 

Аца Лукас и неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ се повторно заедно, ексклузивно пренесува српскиот портал „Курир“.

Пејачот и мајката на неговата најмлада ќерка Викторија се смириле пред неколку месеци, но се кријат од јавноста.

Парот избегнува да се појавува на градските случувања каде се присутни медиумите, но заедно со пријатели го прославиле Божиќ во еден ресторан.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*