Чуктераш згодна како никогаш досега

Славица Чуктераш немаме прилика често да ја видиме во провокативни изданија. По долгата музичка пауза таа повторно се врати на музичката сцена со три нови песни.

А судејќи по фотографиите на социјалните мрежи пејачката никогаш не изгледала попровокативно.

Славица на својот „Инстаграм“ објави фотографии во син фустан и го покажа нејзиното згодно тело.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*