Лепа Брена „одлета“ за Австралија во вистински луксуз

Популарната Лепа Брена замина на својата турнеја во Австралија, и тоа во стил на вистинска дива.

Имено, пејачката сподели фотографија на Инстаграм со која покажа во каков луксуз ужива за време на летот.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*