ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ Е СТРАВ И ТРЕПЕТ ВО ЛОС АНЏЕЛЕС

Голем број од фановите на Џенифер Лопез на социјалните мрежи пишуваат дека се исплашиле од стомачните мускули на пејачката кога прв пат ги виделе фотографиите од неа како стои пред теретана по завршениот тренинг.

Латино пејачката вели дека ја обожава теретаната. Не пропушта слободен момент да ја посети теретаната каде што таа работи на тоа своето тело да го задржи во совршена состојба.

Овој пат Лопез беше фотографирана од папараците на излегување од теретана во Лос Анџелес. Пејачката била спортски облечена, а на себе имала само тесни хеланки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*