Карлеуша не се појави на судењето, а Цеца пред судот ја дочека изненадување

Пејачката Светлана Цеца ражнатовиќ денес се појави во Првиот основен суд на Нов Белград поради судењето со Јелена Карлеуша.

Цеца во судот се појави со својот адвокат, а освен бројните новинарски екипи ја дочекаа и нејзини фанови.

Плишените играчки во нивните раце беа наменети за фолк дивата, а на црвеното срце пишуваше: Te сакам! По судењето пејачката излезе во придружба на адвокатот и не сакала ништо да коментира.

Судењето траело 15 минути, а таа насмеана се фотографираше со фановите.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*