Јелена Розга позираше во ултра кусо здолниште

Хрватската пејачка Јелена Розга позираше во провокативен фустан во кој ги воодушеви своите фанови кои ја наградија со речиси 10 илјади лајкови за помалку од половина ден, но и многубројни комплименти.

-Ако имате макар една насмевка, подарете ја на луѓето што ги сакате, напиша Розга за фотографијата на која се смее, но на која доста внимание одвлече и нејзиното деколте.

Своите фанови, кои на Инстаграм ги има повеќе од 240 илјади, Розга ги воодушеви и пред неколку дена кога запеа со Хулиќ.

41 годишната пејачка неодамна призна дека би сакала да се оствари како мајка, но кажа и дека никогаш не се оптоварувала со годините.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*