ПЕРВЕРЗНИОТ КОСТУМ НА БРИТНИ ГИ НАЛУТИ КОЛЕГИТЕ

Поп-пејачката Бритни Спирс е на светската турнеја “Piece of me”, а на концертите се појaвува во секси костум кој наликува на оние што ги носеше Мадона. Според многумина, Бритни претерала со нејзините сценски костими.

„Не е толку еротско да се оди во бикини кои дури и не ги кријат интимните делови. Многу лошо изгледа“, пишуваат некои од нејзините колеги.

Очигледно полна со самодоверба дека го врати своето тело до посакуваната форма, Бритни како да сака што повеќе да открие на себе, па дури и повеќе од доволно.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*