Елена Велевска ја одбра новата љубов на четири тркала

Префинет вкус, каков што има за секоја работа во нејзиниот живот, фолкерката Елена Велевска денеска на социјалните мрежи се пофали со својата нова љубов на четири тркала.

Станува збор за бел  нов автомобил  Мерцедес, каде Елена и претходно имаше возило од програмата на Мерцедес, но овојпат станува збор за понова класа.

Таа големото задоволство го сподели на социјалните мрежи при што за тоа доби лавина честитки и преубави коментари. Воедно помеѓу честитките и желбите за среќно возење се и нејзините колеги и колешки од музичката естрада.

Елена,  впрочем во нејзиниот пост на фејсбук напиша “My new baby”, односно нејзиното ново бебе, што и навистина е бебе во смисла на фактот што многу повеќе време поминува во возење на бројните закажани настапи ширум нашата земја и надвор од неа.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*