Пејачката конечно ја призна врската со Садетин!

Турскиот бизнисмен Садетин Саран ја одвел Емина Јаховиќ на семејна прослава, каде таа ги запознала неговите најблиски, а сите веднаш ја прифатиле.

Со месеци се шпекулираше дали Емина навистина е во врска со Садетин, но тој реши да стави точка на тоа. Имено турскиот милијардер ја запознал Емина со семејството на една семејна прослава, а заедничката фотографија ја ставил на социјалните мрежи.

-Да, го запознав семејството на Садетин. Можам само толку да ви кажам-порачала Емина преку својата Фејсбук служба, додека на констатацијата дали нејзината свадба е на праг, новинарите не добиле потврда.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*