Откако почина татко и се изолира од јавноста

Откако почина таткото на познатата хрватската пејачка Маја Шупут таа на социјалните мрежи речиси да не објавуваше ништо и беше целосно изолирана од јавноста.

Но, сега пејачката ги изненади фановите објавувајќи емотивна фотографија на својот Инстаграм профил.

Имено таа објави фотографија со момчето кое ја прегрнува, а под фотографијата напиша:

„Сега имам два ангели кои ме чуваат и пазат. Мојот татко од некој преубав облак и мојата љубов како најголема поддршка во добро и зло“ напиша Шупут.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*