Наташа Беквалац во несекојдневно издание среде Белград

Наташа Беквалац помина низ лошиот период од животот, а очигледно дека работите тргнаа на подобро. Пред некое време таа се врати на музичката сцена и сними песна.

Насмевката повторно и се врати на лицето, а пејачката ужива во секој слободен момент.

Беквалац сношти настапуваше во еден белградски локал, а по самата проба заедно со нејзината сестра Кристина се прошета низ Белград.

Наташа на себе носеше портокалов фустан кој одлично и стоеше, а пејачката изгледа многу подобро од кога и да било.

Минувачите ја забележале додека разговарала со нејзината сестра и шетала покрај река.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*