October 22, 2018

Балкан

Северина со новото видео ги запали социјалните мрежи

Популарната хрватска пејачка Северина Којиќ неодамна се најде во центарот на вниманието поради нејзините експлицитни фотографии. Но, очигледно на пејачката не и пречат аферите, па…