October 20, 2018

Македонија

Фолкерката Сани до колешките: Во ред е што ги покажувате градите, ама малку и да запеевте

Една од најзгодните фолкерки на ммакедонската естрада, Сања Сани Гроздановска, покрај својот глас и стас, меѓуостанатото е позната и по својот провокативен начин на облекување.

Свет

Пејачката одби да настапува на полувремето на Superbowl во знак на поддршка на Колин Каперник

Управата на американската фудбалска лига NFL одби да ги коментира наводите дека пејачката Ријана одби да настапува на полувремето на Супербоул во знак на поддршка…