Анастасија Ражнатовиќ шокираше со имиџот

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија ја објави нејзината прва песна, но не престанува да привлекува вниманието на медиумите.

Анастасија, која изгледна одлично, често знае да доминира на социјалните мрежи и со својот стил.

Овој пат таа одлучи да направи мала промена во имиџот и ја смени бојата на косата.

Фотографијата со новата фризура таа ја сподели ја социјалните мрежи и предизвика лавина позитивни коментари кај обожавателите.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*