Анастасија Ражнатовиќ ја откри тајната за совршен изглед

Ќерката на познатата пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, го откри рецептот за нејзиниот совршен изглед.

Имено, Анастасија откри како се негува и на какви третмани оди.

-Тоа е она класично. Миење заби, туширање. Секое утро и секоја вечер ставам креми. Имам утринска и ноќна крема. Навистина се грижам за себе и се негувам.-вели младата пејачка.

Таа исто така истакна дека оди на козметичари, па ја користи само таа козметика која ќе и ја предложат таму.

-Тренирам, а тоа го препорачувам на сите.-вели Анастасија во „Магазин ин“.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*