ЕМИНА СО НОВИОТ ДЕЧКО ВО ГЕРМАНИЈА

На прашање за наводната љубовна романса со турскиот милионер, Емина Јаховиќ, бесно ја затворила вратата на автомобилот,пишуваат медиумите. Сепак,  пејачкта е сликана во Германија, кога турски туристи ја забележале како шета со новото момче.

Турскиот милионер Садетин Садан неодамна објави фотографија на која Емина Јаховиќ го бакнува во образ, а оттогаш почнаа шпекулациите дека тие се во врска.

Тој напиша дека тоа е неговата ќерка и дека му недостига, меѓутоа по бенката и обетките открија дека тоа е Емина. Оттогаш, папараците често ја следат пејачката и бизнисменот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*