Фановите во шок! Марија Шерифовиќ облече венчаница

Марија Шерифовиќ успеа со само една фотографија да ги раздрма социјалните мрежи и тоа за помалку од еден час!

Имено, иако тоа никогаш не би можеле да го замислите, пејачката покажа како и стои венчаница!

Поп ѕвездата на својот Инстаграм објави фотографија каде носи здолниште кое претставува долен дел од венчаница, додека над тоа носи спортска маица.

До фотографијата додаде и краток коментар: “Реков ДА!” – секако тоа беше една шега на Марија.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*