Енрике Иглесијас во уста бакна обожавателка која се качи на сцената

Светски познатиот пејач Енрике Иглесијас на концерт во Украина бакна обожавателка во уста која се качи на сцената.

Додека популарниот латино-пејач изведувал еден од своите хитови, девојката истрчала на сцената, а откако му го дала подарокот, го бакнала пејачот во уста, но не очекувала дека тој ќе ѝ возврати на ист начин.
Таа од среќа со рацете цврсто го држела околу вратот, а фановите со сета сила врескале додека Енрике ја бакнувал девојката. Бакнежите на сцената се само дел од шоу-програмата на Енрике и не ретко ги практикува на своите настапи.

Инаку, Енрике е во долгогодишна љубов со поранешната руска тенисерка Ана Курникова, а популарната двојка во декември 2017 година доби близнаци.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*