October 4, 2018

Свет

Енрике Иглесијас во уста бакна обожавателка која се качи на сцената

Светски познатиот пејач Енрике Иглесијас на концерт во Украина бакна обожавателка во уста која се качи на сцената. Додека популарниот латино-пејач изведувал еден од своите…