Првата фотографија од близначките на Жељлко и Јована Јоксимовиќ

Пред една година Жељко Јоксимовиќ и водителката Јована Јанковиќ станаа родители на близначките Срна и Ана.

Близначките денес полнат една година, а популарната водителка конечно реши да ги покаже на јавноста.

Јована за прв пат на својот Инстаграм профил објави фотографија со роденденска честитка.

„Пред година дена дојдоа на свет, денеска они се мој живот, наш живот“, напиша гордата мајка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*